HP DesignJet T830 ploter do zadań specjalnych

Uniwersalność i wytrzymałość

36 calowy ploter HP DesignJet T830 to kompaktowa i wytrzymała konstrukcja, która sprawdza się nie tylko w biurze ale i w bardziej wymagających miejscach.

Model wyróżnia się zwartą budową o wymiarach 1403 x 629 x 1155 mm z idealnie zintegrowanym skanerem, który nie przeszkadza w codziennym użytkowaniu i jest zawsze pod ręką, całość zajmuje tylko 0,88m2. Podawanie i odbieranie skanowanych materiałów odbywa się z przodu urządzenia, co zapewnia wygodną pracę jednak pewnym ograniczeniem jest rodzaj skanowanego materiału, który musi być giętki w przeciwnym wypadku może dojść do jego uszkodzenia. Niewielkie rozmiary oraz fakt, że urządzenie pozwala na drukowanie, skanowanie oraz kopiowanie czyni je doskonałym narzędziem w np. w budownictwie.

 

O połowę mniejsze od innych urządzeń tego typu, zaprojektowane z myślą o trwałości – to wytrzymałe urządzenie wielofunkcyjne radzi sobie z zadaniami w wymagających miejscach, nawet na placach budowy.

 

 

 

Do wyboru wkłady atramentowe HP o pojemności od 40 do 300 ml odpowiednie do Twojego nakładu wydruku, duże wkłady mogą pomóc ograniczyć częste wymiany.

 

 

Wygoda i oszczędność

T830 umożliwia szybkie wydruki i pomaga ograniczyć konieczność wymiany wkładów atramentowych HP o pojemności od 40 do 300 ml w zależności od nakładu druku. Dzięki intuicyjnemu ekranowi dotykowemu działającego jak smartfon urządzenie szybciej wykonuje zadania a pierwszy wydruk możemy uzyskać nawet 3 razy szybciej niż poprzednie modele HP. Dzięki zastosowanej technologii pierwszy wydruk A1 otrzymamy w ciągu 25 sekund, a dzięki automatycznemu podajnikowi na arkusze/tacy zmniejszymy ilość odpadów z roli nawet o 50%. Aby jeszcze lepiej chronić urządzenie podczas transportu przed kurzem, możemy wyposażyć się w opcjonalną obudowę HP DesignJet Rugged Case.

 

 

 

Zmniejsz o 50% ilość odpadów – druk w połowie skali z automatycznym podajnikiem na arkusze/tacą; zmniejsz ilość dodatkowej pracy, zredukuj odpady z szerokich rolek

 

 

 

Współpraca

HP DesignJet T830 MFP komunikuje się z zewnętrznymi urządzeniami zarówno przez sieć Wi-Fi jak i port USB, posiada również funkcję tworzenie sieci Wi-Fi Direct, co pozwala na jeszcze szybsze połączenie z drukarką. Wygodne skanowanie, udostępnianie i drukowanie bezpośrednio z poziomu smartfona lub tabletu pozwala korzystać z urządzenia niczym z telefonu komórkowego. Instalując dedykowaną darmową aplikację HP (All-in-One remote) na swój tablet czy smartfon Apple lub Android otrzymujemy w pełni funkcjonalne narzędzie do zarządzania urządzeniem, dzięki aplikacją  w prostszy sposób wydrukujemy i udostępnimy zasoby za pomocą funkcji zdalnego drukowania, będziemy mogli zarządzać skanami wszystko za pomocą jednej aplikacji z obsługą przez HP Mobile Printing.

 

Po więcej informacji zapraszamy na  stronę www.wyplot.pl

Jeśli masz jakiekolwiek pytania napisz lub zadzwoń do nas. Nasz konsultant dostępny jest pod numerem telefonu:

71 3413796

Kategoria :Domyślne
Odwiedz nasza strone

Odpowiedz albo skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *